Szkolenie warsztatowe

Trening pokonywania obiekcji w oparciu o indywidualny mechanizm oporu "trudnego" klienta

Sekcja trenowania umiejętności praktycznych. 
W warsztatach mogą wziąć udział posiadacze dowolnego biletu na National Sales Congress (VIP, Gold, Silver). O możliwości udziału decyduje kolejność zapisów, w jednej grupie może wziąć udział maksymalnie 50 osób. 
Warunkiem zgłoszenia udziału jest poprawnie wypełniony wniosek rejestracyjny oraz dokonanie płatności na podstawie otrzymanej faktury. 
Prowadzącym warsztaty będzie Sebastian Goszcz - który doda sportowego ducha dzięki blisko 20-letniemu doświadczeniu w zarządzaniu zespołami i sprzedażą w branży fitness. 
Absolwent dwóch rocznych programów rozwoju i edukacji menedżerów Executive Education - “Management” i Advanced Executive Education “Strategic Leadership Academy” ICAN Institute i Harvard Business School
Wykładowca podczas największych branżowych konferencji w kraju m.in. prowadzący zajęcia w ramach programu rozwoju menedżerskiego Business Management Executive Program w ICAN Institute oraz moduł Marketing i sprzedaż w ramach szkolenia Trener personalny Reebok University. 
Doradza, prowadzi konsultacje biznesowe oraz szkolenia dla właścicieli, menedżerów oraz pracowników obiektów sportowych z zakresu zarządzania, sprzedaży produktów i usług we wszystkich strefach, standardów obsługi, jakości i kreowania doświadczenia klienta, budowania relacji i lojalności klienta oraz przywództwa. 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Chcesz wziąć udział w warsztatach? Zakupiłeś dowolny bilet na National Sales Congress? Już za 250zł netto masz możliwość udziału w trzeciej ścieżce National Sales Congress. Wypełnij poniższy wniosek, na podany adres e-mail odeślemy informację z potwierdzeniem Twojego zapisu oraz pro formę.
//]]>