NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Informacje organizacyjne NSC Hotels
8 listopada 2021
Jak sprzedawać więcej? Odporność psychiczna handlowca – klucz do sukcesu w sprzedaży.
16 listopada 2021

Najbardziej merytorycznie o zarządzaniu sprzedażą. Czas na VI edycję National Sales Congress!

VI

Taką popularnością nie cieszy się żadne inne biznesowe wydarzenie. National Sales Congress odbędzie się już po raz szósty. Merytorycznie o zarządzaniu sprzedażą będziemy mówić już 7 kwietnia 2022.

Czym wyróżnia się National Sales Congress na tle innych eventów? Przede wszystkim liderami i najlepszymi prelegentami w Polsce (i nie tylko). To ludzie, którzy w biznesie doszli największych sukcesów, a swoją receptą chcą podzielić się z innymi. Ponadto, wydarzenie to również najaktualniejsza tematyka dopasowana pod wymagania współczesnego managera sprzedaży. Dzięki holistycznemu podejściu do zarządzania, każdy uczestnik staje się bogatszy w najpotrzebniejszą wiedzę, sprawdzone sposoby radzenia sobie z wymaganiami zmieniającej się biznesowej rzeczywistości, a także w innowacje, które warto implementować w firmie.

Najważniejsze trendy w HR

National Sales Congress to również możliwość przeprowadzenia kompletnego i rozbudowanego case study biznesu. To okazja do porozmawiania z najlepszymi praktykami w kraju na temat tego, co zmienić w konkretnym przedsiębiorstwie, by stało się ono bardziej konkurencyjne. Spotkanie to również doskonała okazja do rozmowy, rozbudowy sieci współprac, a także łańcucha dostaw. To możliwość poznania otwartych i gotowych na dialog ludzi, którzy w kameralnej atmosferze pomogą w rozwoju firmy.

Wszystko o zarządzaniu sprzedażą na National Sales Congress

Jak w jeden dzień dowiedzieć się wszystkiego, co istotne, i rozwinąć swój biznes? Jest to możliwe dzięki sprofilowaniu National Sales Congress. Uczestnicy mogą wybrać jedną z dwóch scen w zależności od stopnia tematycznego zainteresowania.

Scena Sprzedaż – to na niej odwiedzający dowiedzą się jak budować skuteczną argumentację sprzedażową i jak efektywnie pozyskiwać klientów w sprzedaży bezpośredniej. Jednocześnie dostaną możliwość wysłuchania merytorycznych prelekcji na temat motywacji w biznesie i budowania lojalności klientów. Ponadto, poruszone zostaną kwestie innowacji oraz wykorzystania technologii w kontaktach z konsumentami.

Strategie przywództwa – najważniejsze umiejętności

Scena Zarządzenie Sprzedażą – dedykowana jest tym, którzy chcą dowiedzieć się jak skutecznie motywować pracowników dla generowania większych przychodów ze sprzedaży, i jak utrzymać wysoką retencję kluczowych zatrudnionych. Ponadto, słuchając prelekcji będzie można się dowiedzieć o budowaniu skutecznych zespołów sprzedaży, a także poznać strategie zarządzania sprzedażą. Co wyjątkowo cenne, poruszony zostanie również temat wykorzystania postpandemicznej dynamiki do zwiększenia sprzedaży.

VI edycja National Sales Congress – kiedy i gdzie?

VI edycja National Sales Congress odbędzie się 7 kwietnia 2022 w prestiżowej lokalizacji PGE Narodowego w Warszawie. To spotkanie ponad 500 dyrektorów sprzedaży, managerów średniego i wyższego szczebla, specjalistów do spraw sprzedaży oraz właścicieli firm i przedsiębiorców.

Satysfakcjonująca sprzedaż i zmiana dostawcy? To częstsze niż Ci się wydaje! [RAPORT]

Już teraz kup bilet na wydarzenie w niezwykle atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z oferty Early Bird w przedsprzedaży.

National Sales Congress
7 kwietnia 2022
PGE Narodowy, Warszawa

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak zmienia się przywództwo XXI wieku? O liderach w czasach kryzysu

//]]>