NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Narzędzia marketingowe wspierające sprzedaż – pobierz e-book
13 października 2021
Co to jest outbound i czym się różni od inboundu?
25 października 2021

Tekstylia znamy od „podszewki”

Nasze początki sięgają czasów kiedy firma SANDEX była jeszcze hurtownią pościelową. Dzięki wykonaniu haftu na ręczniku na prośbę naszego klienta rozszerzyliśmy naszą działalność o produkty reklamowe i tak już działamy od 25 lat na rynku.

W tym czasie poznaliśmy tekstylia „od podszewki”. Dogłębna wiedza na temat materiałów i ich cech wskazywały nam nowe drogi do rozwoju. Dzisiaj z zamkniętymi oczami rozpoznajemy jakość i grubość materiału. Uczymy się każdego dnia. Zależy nam na tym aby każdy z naszych klientów czuł radość i pełną satysfakcję z otrzymanego produktu a my czujemy, że to jest dokładnie TO czego oczekuje lub poszukuje klient i jest to dostarczane.

Jesteśmy dostawcą solidnym, trwale wpisujący się w trend rynku polskiego oraz rynków zagranicznych. Rosnąca konkurencja nie pozwala nam osiąść na laurach, a nasi klienci i konsumenci wymagają jakość, troski oraz ciągłego rozwoju. Uczymy się wzajemnie.

SANDEX jest partnerem etycznym z zasadami czego dowodem są licznie zdobyte nagrody. Wiemy dokładnie skąd pochodzą nasze produkty, jakie posiadają certyfikaty a co najważniejsze, to dostawcy/marki z którymi współpracujemy stale. I taką wiodąca marką jest ID® IDENTITY, z którą współpracujemy ponad 5 lat i jesteśmy głównym dystrybutorem na rynek polski.

ID® to jeden z wiodących europejskich producentów odzieży korporacyjnej. Każdego dnia dostarczamy odzież do firm w całej Europie, wzmacniając wizerunek klientów naszych klientów. Niezależnie od tego, czy dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania w zakresie prania i leasingu odzieży, czy też wspieramy rozwój własnej kolekcji odzieży począwszy od projektu i doradztwa – zawsze robimy to z pasją i przyjemnością. Taki sposób działania wynika z naszej tożsamości i historii – niezmiennie od ponad trzech dekad. Zakorzenieni w Danii, ale z perspektywą międzynarodową, chcemy dostarczać najlepsze produkty pod względem jakości, funkcjonalności, wzornictwa oraz odpowiedzialności.

CZĘŚĆ  NASZEGO  DNA

Koncentrujemy się na przyszłości, jednocześnie obejmując przeszłość ID®. Zwięźle opisujemy nasze DNA w trzech krótkich słowach:

USE

Projektując nasze produkty, kładziemy nacisk na funkcjonalność i trwałość.

CARE

Mając na uwadze środowisko  naturalne dobieramy najlepsze materiały, aby zapewnić najwyższą jakość naszych produktów przez cały okres ich użytkowania.

UNITE

Produkty mają podkreślać wspólną tożsamość i promować poczucie wspólnoty.
Takie podejście zapewniło nam reputację jednego z najlepszych graczy w branży, jeśli chodzi o dostarczanie wysokiej jakości, dobrze zaprojektowanych, trwałych i ponadczasowych produktów.

Certyfikaty i Członkowstwa:

https://my.id.dk/pl/zrownowazony-rozwoj/certyfikaty-i-cz%C5%82onkostwa – ID

https://sandex.pl/o-nas/czlonkostwo/ – SANDEX

Nasz zespół to wykwalifikowani doradcy. Są ekspertami w swojej dziedzinie – nie raz to możemy usłyszeć od naszych klientów, a My tego dokładnie oczekujemy. Zaangażowanie, dbanie o klienta a co najważniejsze usłyszenie potrzeb drugiej strony to dla nas priorytet. Dlatego też nasza kadra jest ciągle rozwijana i dodatkowo wspierana szkoleniami i pracą podczas spotkań, targów, rozmów. Nie zamykamy się na raz zdobytym sukcesie, chcemy ich więcej. Mamy apetyt na sukces, ale to bardzo dobry motywator do tego aby udowodnić naszym klientom stałą jakość, zaufanie oraz najwyższy poziom obsługi. Jesteśmy na każdym etapie zamówienia z naszym partnerem a po jego realizacji jesteśmy do dyspozycji i oferujemy wsparcie. Nie zostawiamy nikogo bez pełnej i rzetelnej informacji.
Lubimy sami być dobrze obsłużonym i zadbanym – tego również oczekujemy od siebie nawzajem.

 

Na rynku w Polsce i Europie jest wiele firm oferujących produkty reklamowe, gadżety, usługi, ale wierzymy w to gorąco że:

JEŚLI MASZ WYBÓR, WYBIERZESZ SANDEX

www.sandex.pl

//]]>