NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Marketing
NSC Marketing Wsparcia Sprzedaży. Sprawdź program wydarzenia
8 września 2021
Walkiewicz
Walkiewicz, Sarnecki i inni. Działo się podczas NSC Wrocław
16 września 2021

SAYRENT – usługi wynajmu aut nowych i używanych

Zarządzający firmą SayRent posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy w firmach leasingowych, CFM oraz w branży inwestycyjnej, a Naszą ambicją jest dynamiczny rozwój i stworzenie bardzo silnej polskiej marki. Firma jest spółką akcyjną, dzięki czemu jest właścicielem aktywów – samochodów. Świadczymy usługi wynajmu krótko, średnio i długoterminowego nowych i używanych samochodów dla firm oraz osób prywatnych. Charakteryzuje nas indywidualne i elastyczne podejście do każdego Klienta, nasze relacje zawsze opieramy na zasadzie fair play.

Jesteśmy firmą multibrandową co oznacza, że oferujemy wynajem praktycznie wszystkich marek samochodów dostępnych na polskim rynku. Produkty są skierowane do świadomych Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim bezpieczeństwo, wygodę, profesjonalną obsługę, stałość kosztów, ograniczenie ryzyka związanego z użytkowaniem samochodu.

Produkt wynajem z wykupem auta nowego lub używanego przeznaczony jest zarówno dla firm (w praktyce jest leasingiem operacyjnym podatkowo-rachunkowym) jak i osób prywatnych (wynajem konsumencki). Klient nie spłaca wartości całego auta a jedynie różnicę pomiędzy ceną zakupu a wartością końcową ustalaną w oparciu o czas kontraktu oraz przebieg. Finansowanie połączone jest z usługami dodatkowymi; które zawierają ubezpieczenie, przeglądy, naprawy, assistance, wymiany opon. Wszystko zawarte jest w JEDNEJ stałej miesięcznej stawce.

Po zakończeniu kontraktu, samochód można wykupić lub po prostu oddać do SayRent. W przypadku osób prywatnych cechuje nas szybka ścieżka kredytowa – Klient wyraża jedynie zgodę na weryfikację danych w bazach informacji gospodarczej. Opłaty wstępne dopasowywane są indywidualnie; biorąc pod uwagę historię i sytuację Klienta.

Uzupełnieniem usług jest wynajem krótko, średnio i długoterminowy. Usługę opieramy na samochodach nowych, specjalnie pozyskiwanych dla Klienta i dostosowanych do jego potrzeb lub samochodach używanych z zasobów naszej floty. Wszystkie koszty wynajmu uwzględnione są w stawce, jedyne, za co płaci Klient dodatkowo to paliwo oraz płyn do spryskiwaczy.

Robert Gierszon

Autor jest Prezesem firmy SayRent Group S.A., która zajmuje się wynajmem samochodów oraz pojazdów elektrycznych (hulajnogi, rowery). Spółka promuje szeroko rozumianą elektromobilność, emitując program na kanale youtube „BEZEMISJA”.

Więcej informacji:
www.sayrent.pl
e-mial: robert.gierszon@sayrent.pl, biuro@sayrent.pl
tel. 790 20 70 70

//]]>