NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy?
Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy?
13 grudnia 2021
Zmiana miejsca wydarzenia – National Sales Congress
17 marca 2022

„Rise With Us” – doradztwo biznesowe

Grzegorz Krupa – „Rise With Us” – doradztwo biznesowe. Firma została założona w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku mające związek z koniecznością zapewnienia trwałej, stabilnej kontynuacji profitowego biznesu w świecie niejednoznaczności, niepewności i następujących po sobie zmian.

Oferta firmy koncentruje się na zapewnieniu sprawnego i skutecznego działania i współpracy działów komercyjnych, operacyjnych oraz HR. Kluczowe 3 filary działalności to :

1. Audyty i konsultacje biznesowe – określenie statusu początkowego , docelowego oraz koniecznych dla rozwoju biznesu procesów.
2. Programy rozwoju kompetencji : warsztaty , szkolenia off i on-line, procesy rozwoju pracowników
3. Narzędzia digitalne wspierające procesy wdrożenia, rozwoju, monitorujące wyniki.

W trakcie kongresu będziecie się Państwo mogli zapoznać z ofertą promocyjną i umówić bezpłatne konsultacje w tematach :

1) Akademia Managera Praktyka – z elementami profitowego zarządzania sprzedażą, negocjacji, budowania i prowadzenia zespołu, komunikacji w zespole metodologią Insight Discovery, test osobowości zawodowej Master Person Analysis.

2) Akademia Leadera HR – skuteczne rekrutacje i wdrożenia pracowników, oceny pracy i programy rozwojowe , programy motywacyjne, audyty i rutyny pracy, budowa profili kompetencyjnych.

3) Badania sprawności negocjacyjnej firmy, konsultacje oraz treningi negocjacyjne prowadzone przez SCOTWORK – światowych liderów rozwoju szkolenia i doradztwa negocjacyjnego działających od 1975 roku – globalne standardy realizowane lokalnie.

4) Operacyjne Zarządzanie Zmianą oraz Zarządzanie Wzrostem Przychodów – konsultacje prowadzone przez Piotra Malitę – Trenera Biznesu z ponad 25 letnim międzynarodowym stażem w grupie Coca-Cola.

5) Narzędzia Digitalne :

UpGrowth – zarządzanie efektywnością;

UpSkills – zarządzanie umiejętnościami;

UpOnboarding – wdrożenia pracowników

UpKnowledge – zarządzanie wiedzą metodą Speed Learning System oraz grę Speed Game

 

 

Grzegorz Krupa:

Trener Biznesu i mówca certyfikowany przez Brian Tracy International. Senior Consultant Scotwork. Coach i Mentor, Mediator. Facylitator spotkań biznesowych i konferencji . Pozytywny lider z doświadczeniem operacyjnym, skoncentrowany na budowaniu wzrostu biznesu poprzez rozwój ludzi oraz tworzeniu trwałego i dochodowego partnerstwa z klientami. Praktyk z ponad 25 letnim doświadczeniem w prowadzeniu efektywnych zespołów sprzedażowych dla: Coca-Cola HBC, Colgate-Palmolive, Agros Nova. Był krajowym dyrektorem sprzedaży on trade (HoReCa), dyrektorem regionalnym w kanałach off- trade zarówno tradycyjnym jak i key account. Przez 6 lat kierował Działem Szkoleń i Rozwoju Kompetencji w Coca-Cola HBC kreując i wspierając strategie rozwoju biznesu i zasobów ludzkich.

e-mail: grzegorz.krupa@icloud.com ; grzegorz.krupa@scotwork.com
mobile: +48-604-495-863

//]]>