NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
nexity
Nexity rewolucjonizuje elektromobilność
23 września 2020
zapach mattik
Zapachy do hotelu – co zrobić, aby w hotelu pięknie pachniało?
23 września 2020

RE/MAX – lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami

RE/MAX

RE/MAX to światowy lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Firma działa od 47 lat i jest obecna w ponad 115 krajach. Jest to międzynarodowa sieć, która jest powszechnie znana jako franczyza nr 1 w branży nieruchomości na świecie.

Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu solidnego, globalnego giganta! Każde biuro jest niezależne i działa na własny rachunek w ramach sprawdzonego, wiarygodnego, jak również rozpoznawalnego systemu. Jest to jedyna sieć w Polsce, która podpisuje tylko umowy z klauzulą wyłączności, reprezentuje tylko jedną stronę transakcji i od jednej strony (tj. tej, z którą zawarto umowę pośrednictwa) pobiera wynagrodzenie.

RE/MAX

Wyjątkowa  franczyza

Firma RE/MAX kojarzona jest na całym świecie z profesjonalnym pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, bardzo wysoką produktywnością i skutecznością działania agentów, a co za tym idzie największą liczbą przeprowadzonych transakcji. Co 30 sekund na świecie agent RE/MAX pomaga zadowolonemu klientowi znaleźć jego wymarzone lokum. Od kilkunastu lat, rok w rok, RE/MAX zajmuje 1. miejsce w globalnym rankingu firm w branży nieruchomości. Najwyższe standardy pracy doceniane są przez klientów zarówno prywatnych, jak również biznesowych. Polska nie jest tu wyjątkiem. Klienci, nie chcąc zdawać się na przypadkowość w dziedzinie jakości usług świadczonych przez nieznane biura nieruchomości, coraz częściej wybierają znaną i rozpoznawalną markę. Energia, pasja, a także zaangażowanie w proces sprzedaży to wspólny mianownik, który łączy agentów RE/MAX na wszystkich kontynentach. Dodatkowo, firma RE/MAX utożsamiana jest z kreatywnością, innowacyjnością i wyszukanym marketingiem.

RE/MAX franczyza

Franczyza RE/MAX to przede wszystkim system biznesowy. Kupując licencję RE/MAX Polska nabywamy dostęp do ugruntowanej i sprawdzonej w praktyce wiedzy biznesowej. To niejako esencja najlepszych praktyk zgromadzonych przez tysiące agentów i właścicieli biur przez ponad 47 lat działalności firmy. Ten usystematyzowany know-how wraz ze wsparciem sieci przyczynia się do sukcesu indywidualnych biur.

Dave i Gail Liniger założyli RE/MAX w roku 1973 w Denver, Colorado, w Stanach Zjednoczonych, jako odpowiedź na niezadowolenie z ówczesnego modelu działania w branży nieruchomości, podobnego nieco do obecnego systemu funkcjonowania biur nieruchomości w Polsce. Dzisiaj RE/MAX to ponad 128 000 profesjonalnych i wyszkolonych agentów w ponad 8300 biur w ponad 115 krajach. RE/MAX w Europie to także ponad 25 000 agentów i 2000 biur w 33 krajach. RE/MAX Polska liczy dzisiaj 30 biur oraz niemal 300 agentów.

Profesjonalizm na pierwszym miejscu

Firma RE/MAX, która od ponad 47 lat działa w modelu franczyzowym, zapewnia swoim partnerom szerokie wsparcie administracyjne, szkoleniowe, marketingowe i technologiczne. Ponadto, dostarcza sprawdzony know-how i umożliwia realizację transakcji międzynarodowych. Równocześnie pozwala na dużą swobodę i wykorzystanie własnego potencjału biznesowego. Dlatego RE/MAX jest najlepiej rozwijającą się organizacją w branży nieruchomości, która dziś działa w ponad 115 krajach. Co więcej, posiada ponad 8300 biur i współpracuje z ponad 128 tysiącami agentów nieruchomości. Przyjęty model współpracy oraz wysoki standard świadczonych usług sprawiają, że jest ona najbardziej produktywną siecią agencji nieruchomości na świecie. Największa liczba zrealizowanych transakcji na agenta oraz najwyższe uzyskiwane wynagrodzenia zapewniają firmie rok w rok pozycję lidera rankingów sieci franczyzowych. Daje to także możliwość posługiwania się sloganem “Nikt na świecie nie sprzedaje więcej nieruchomości niż RE/MAX”. W ostatnim rankingu firm franczyzowych (35. Annual Entrepreneur 2014 Franchise®) sieć RE/MAX zajęła ponownie pierwszą lokatę wśród sieci franczyzowych. Ponadto, nr 1 w branży osiągnęła aż 11 razy w okresie ostatnich 15 lat.

RE/MAX franczyza

Model biznesowy firmy, jako wspaniały pomysł na własny biznes, został szczegółowo opisany w książce “Everybody Wins”. Od jesieni 2013 roku jest dostępna także na półkach polskich księgarni pt. “Z korzyścią dla wszystkich. Historia firmy RE/MAX i płynąca z niej lekcja”. Książka jest do nabycia między innymi w sklepie RE/MAX Polska www.remax-sklep.pl.

Odwiedź również:

Strona internetowa RE/MAX

Facebook firmy

//]]>