NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
zapach mattik
Zapachy do hotelu – co zrobić, aby w hotelu pięknie pachniało?
23 września 2020
Empatyczny szef
Empatyczny szef – oznaka siły czy słabości?
24 września 2020

Organizacja eventu w hotelu. Najpewniejsze rozwiązanie?

organizacja eventu w hotelu

Kiedy myśli się o idealnym miejscu na konferencję czy prelekcje, szuka się przestrzeni z profesjonalnym zapleczem, obsługą i dostosowaniem technicznym. Organizacja eventu w hotelu. Jakie są jej plusy?

Największymi trudnościami, które zazwyczaj dotykają organizatorów eventów to wybranie dogodnej lokalizacji. Powinna być przystępna dojazdowo, dysponować rozbudowaną bazą parkingową, profesjonalną obsługą i zapleczem sanitarnym. Ponadto potrzeba również wyposażenia technologicznego, które pozwoli na bezproblemowe obsłużenie wydarzenia. Kiedy już znajdzie się takie miejsce, należy pamiętać o wybraniu terminu. Ten warto ustalić wspólnie z hotelem wcześniej niż później, by mieć pewność, że lokalizacja będzie dostępna. Zazwyczaj obiekty wyposażone są w kilka sal, więc kolidowanie z innymi eventami nie powinno stanowić problemu. Elastyczność i baza. Co jeszcze przemawia na korzyść hoteli?

Lokalizacja

Zazwyczaj obiekty hotelowe budowane są w atrakcyjnych lokalizacyjnie miejscach. Można wybrać takie, które będzie mieściło się w centrum miasta, albo takie, które znajdzie się na obrzeżach dla większego spokoju.

Zaplecze noclegowe

Jeśli organizuje się konferencję lub event, który wymaga przyjazdu prelegentów lub gości z różnych części kraju, dobrze jest wybrać na lokalizację właśnie hotel. Dlaczego? Ponieważ dysponuje on szeroką bazą noclegową, do korzystania z której można zachęcić uczestników wydarzenia. Jednocześnie przy wynajmie sal konferencyjnych, obiekt może zaoferować niższe ceny za pokoje hotelowe, co jest korzystnym rozwiązaniem dla organizatorów.

Bogata oferta integracyjna

Obiekty dysponują nie tylko salami konferencyjnymi i pokojami, ale również bazą rozrywkową. Niekiedy są to siłownie, sauny, jacuzzi czy baseny, ale w innych przypadkach także boiska czy nocne kluby. To dokonała sposobność, by po dniu pełnym przekazywania merytorycznej wiedzy zorganizować integrację, która jeszcze bardziej pozwoli uczestnikom na poznanie się i zbudowanie relacji na lata.

Profesjonalna obsługa

W przeciwieństwie do odrębnych sal konferencyjnych, hotele w nie wyposażone dysponują również profesjonalną obsługą. Kelnerzy, kelnerki, kucharze czy boy’e przeszkoleni są do kierowania od strony zaplecza takimi wydarzeniami. Dzięki temu można być pewnym, że goście będą należycie „zaopiekowani”, na stołach nie zabraknie czystych szklanek czy butelek wody, a organizatorzy w tym czasie również będą mogli korzystać z wykładów.

Najważniejsze kwestie dotyczące branży hotelarskiej omówione zostaną również podczas National Sales Congress Hotels. Zarejestruj się już teraz! 

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

//]]>