NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
onboarding
Skuteczny onboarding pracowników. O czym pamiętać?
22 września 2020
RE/MAX
RE/MAX – lider na rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
23 września 2020

Nexity rewolucjonizuje elektromobilność

nexity

Rewolucja elektromobilna w Polsce wydarza się na naszych oczach. Według prognoz ekspertów w 2025 r. sprzedaż pojazdów elektrycznych na krajowym rynku wzrośnie niemal czterdziestokrotnie w porównaniu do roku 2019. Częścią tej transformacji jest Nexity, które daje dostęp do ponad 100 000 stacji ładowania w ramach sieci roamingowej w Polsce i Europie oraz umożliwia prowadzenie biznesu w elektromobilności.

Rozwój sieci ogólnodostępnych stacji ładowania to kluczowa część transformacji rynku transportowego w kierunku pojazdów niskoemisyjnych. Prognozy wskazują, że do 2030 roku na drogach Europy będzie poruszać się około 6,3 milionów pojazdów elektrycznych. Z kolei scenariusz zapotrzebowania na infrastrukturę ładowania wskazuje na prawie 3 miliony punktów ładowania dostępnych publicznie w tym samym czasie. Nexity wychodzi tym potrzebom naprzeciw i oferuje kompleksowe usługi zarządzania infrastrukturą ładowania pojazdów elektrycznych.

– Zgodnie z przyjętą przez Nexity strategią, chcemy być pierwszym wyborem dla społeczeństwa, biznesu i użytkowników pojazdów elektrycznych w technologii dostępu do elektromobilności i energii rozproszonej – podkreśla Dawid A. Kmiecik, prezes Nexity.

nexity

Infrastruktura sieci ładowania dla użytkowników pojazdów elektrycznych

Nexity dostarcza użytkownikom pojazdów elektrycznych narzędzia pozwalające ładować się w dowolnym miejscu bez ograniczeń i jakichkolwiek barier. Każdemu kierowcy umożliwia skorzystanie z publicznej stacji ładowania oraz rozliczenie płatności za ładowanie w czasie rzeczywistym bez konieczności rejestrowania się. Prosta transakcja to wygodny sposób na elektromobilność i bezpieczną podróż.
Już dziś dzięki Nexity kierowcy pojazdów elektrycznych mogą korzystać z usług ładowania nie tylko na stacjach dostępnych na terenie Polski, ale równolegle na przeszło ponad 100 tysiącach stacji w całej Europie, bez konieczności rejestrowania się w innych aplikacjach.

nexity

Kompleksowe wsparcie biznesu w elektromobilności

Firma kompleksowo wspiera również tych, którzy planują wejście w biznes elektromobilny za sprawą inwestycji w infrastrukturę do ładowania pojazdów elektrycznych. Dzięki temu nie muszą martwić się o wewnętrzną organizację procesów. Nexity umożliwia zarządzanie zarówno pojedynczą stacją, jak i profesjonalną siecią stacji. To wszystko przy jednoczesnym zapewnieniu łatwego dostępu użytkownikowi do punktu ładowania w ramach gwarantowanej usługi roamingowej.

nexity polska

//]]>