NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Jacek Walkiewicz
Jacek Walkiewicz: motywacja jednym z najważniejszych kluczy do efektywnej sprzedaży
13 października 2020
zmiany w branży hotelarskiej
Polityka anulacji i segmentacja gościa hotelowego. Zmiany w branży hotelarskiej
15 października 2020

National Sales Congress Director – stań się liderem przyszłości! [PROGRAM]

National Sales Congress Director

Kto nie idzie do przodu, ten w biznesie się cofa. Jak stać się liderem przyszłości? Jak zjednać sobie pracowników i zwiększyć efektywność zespołu? Na te i inne pytania odpowie National Sales Congress Director już 19 listopada!

Według badań, kompetencje przywódcze kadry zarządzającej przekładają się na efektywność zespołu. To z kolei wpływa na wyniki finansowe przedsiębiorstwa, a w konsekwencji również na jego konkurencyjność. Jedną z największych słabości według analiz są umiejętności związane z budowaniem kapitału społecznego i angażowaniem pracowników.

National Sales Congress Director jest wydarzeniem, które pomoże kadrze zarządzającej wzbudzić motywację i zainspirować pracowników. Dzięki eventowi każdy manager i dyrektor pozna najlepsze praktyki zarządzania ze szczególnym naciskiem na przywództwo prowadzące do zwiększenia wydajności sprzedaży.

Wydarzenie nie jest dla każdego – jest tylko dla tych, którzy chcą poczynić decydujący krok w stronę zostania liderem przyszłości. Szczególnie w czasach pandemii, gdy wiele sektorów gospodarki gwałtownie zwolniło, potrzeba przywódców, którzy wskażą pracownikom nowe drogi rozwoju i wpłyną pozytywnie na ich nastawienie. Im więcej ludzi, którzy inspirują i nie boją się wskazywać przełomowych kierunków w rozwoju przedsiębiorstw, tym lepiej! Narzędzia do stania się takimi otrzymają uczestnicy National Sales Congress Director.

Co zyskasz?
– wyznaczysz ambitne cele dla siebie i zespołu
– staniesz się liderem, za którym będą chcieli podążać inni
– nauczysz się zarządzać kryzysem
– opanujesz proces zarządzania sprzedażą
– nauczysz się zatrudniać właściwe osoby i usprawnisz proces rekrutacji
– opanujesz tajniki skutecznej komunikacji
– zbudujesz swój wizerunek na nowo

National Sales Congress Director

National Sales Congress Director – program wydarzenia

Wydarzenie to cykl prelekcji od praktyków biznesu. Już 19 listopada Sound Garden Hotel w Warszawie otworzy się na tych, którzy chcą uczyć się od najlepszych.

Wykład inaugurujący wygłosi znany mówca Jacek Walkiewicz, który powie o pełnej mocy przywództwa. Skoncentruje się na tym, jak stać się spójnym liderem. Wyróżni czynniki wpływające na sukces w sprzedaży i powie, co składa się na to, by stać się handlowcem doskonałym. Jacek Santorski z kolei wygłosi wykład „Relacja i transakcje – integracja przeciwieństw w praktyce lidera nowoczesnej sprzedaży”. Profesor Honorowy Szkoły Biznesu Politechniki Warszawskiej podpowie, jak otworzyć się na pragmatyzm i empatię w stresie. Poinformuje o nowych technologiach do monitorowania zaangażowania sprzedawców.

Na uczestników czekają również prelekcje Wojciecha Herry, jednego z najbardziej znanych psychologów sportu („Skuteczne zarządzanie zespołem rozproszonym – 12 zasad dla liderów skutecznych zespołów sprzedażowych”) oraz Radosława Żemło („Zarządzanie złożonymi strukturami w organizacji”). Ten drugi opowie o lean managament i na podstawie case study przedstawi, jak ważne jest ułożenie procesów w organizacji, by stały się jak najbardziej efektywne.

O GameChangerManagement i zmianach w zarządzaniu po pandemii powie z kolei Grzegorz Radłowski. Maciej Misztak, czyli Dyrektor Zarządzający japońskiej grupy Rohto Pharmaceuticals na terenie Europy i Wspólnoty Niepodległych Państw, skupi się na zjawisku wypalenia zawodowego wśród managerów. Przedstawi wyniki badań przeprowadzonych na grupie 150 badanych. Wskaże też najpopularniejsze stresory.

National Sales Congress Director zmienia przyszłość

Już dziś dołącz do NSC Director i zmień przyszłość swojego zespołu. Rozwiń umiejętności przywódcze i stań się liderem, którego każdy chce naśladować!

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak zmienia się przywództwo XXI wieku? O liderach w czasach kryzysu

//]]>