MU Interactive Partnerem Video

Jak dotrzeć na Kongres i wiele innych. Najważniejsze informacje organizacyjne.
21 marca 2019
Oferta EARLY BIRD
16 kwietnia 2019

MU Interactive Partnerem Video

MU Interactive ponownie Partnerem Video podczas najbliższej edycji National Sales Congress.
Multi-dyscyplinarna grupa kreatywna, która ma jeden cel: tworzyć niebanalne kreacje digitalowe. Specjalizujemy się w digital storytellingu: produkcji animacji 2D i 3D, reklam video i reportaży, content marketingu i stronach www. Od 2011 z sukcesem łączymy pasję i talent z rzetelnością oraz zrozumieniem celów biznesowych Klientów. Efektem jest ponad 1000 zrealizowanych animacji, video oraz kampanii marketingowych dla klientów z całego świata: IBM, Playstation, Orange, Axis Communications, Bayer, WWF, Samsung, MSZ, Rossmann, Neonet.
Partnerstwo w relacjach z Klientem…
…to nasza codzienność. Podejmując współpracę z nami, masz możliwość decydowania o wszelkich aspektach animacji i video na każdym z etapów ich powstawania. Poczynając od określenia szerokiej koncepcji kreatywnej “big idea”, poprzez stworzenie scenariusza i storyboardu aż po realizację ilustracji, ich animacji i pełnego udźwiękowienia spotu.
Wykorzystując nasze zdolności i kreatywność w tworzeniu treści do internetu oraz doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w digitalu, oferujemy naszym klientom długoterminowe kampanie awarnessowe oraz leadowe, które dzięki wysokiej jakości treściom, są w stanie dotrzeć i skutecznie zaangażować odbiorców.
Lubimy realizować ciekawe projekty i wykorzystywać nasze talenty w nowy sposób.
Chcesz nas poznać? Zapraszamy!
mu.pl
//]]>