NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Zarządzanie a błędy
Zarządzanie a błędy. Jak powiedzieć pracownikowi, że popełniło się błąd?
12 marca 2021
Outsourcing usług sposobem na obniżenie kosztów firmy
15 kwietnia 2021

Łatwe zarządzanie siecią w hotelach

Obecnie hotele to zaawansowanie technologicznie obiekty i trudno wyobrazić je sobie bez sieci komputerowej oraz Internetu. Niezawodnego Wi-Fi oczekują również goście. Rozbudowana infrastruktura sieciowa potrzebuje dobrego zarządzania – coraz częściej można to robić zdalnie, co przekłada się na realne oszczędności.

Zarządzanie siecią w chmurze sprawia, że nie ma potrzeby zatrudniania administratora sieci na stałe dostępnego na miejscu w hotelu. Nebula Cloud Networking to chmurowy kontroler zarządzania i monitorowania urządzeń sieciowych. Umożliwia łatwą kontrolę i zarządzanie z jednego miejsca przełącznikami, punktami dostępowymi oraz bramami Zyxel.
Nebula sprawdzi się zarówno jako rozwiązanie dla sieci hoteli (zarządzanie rozproszonymi lokalizacjami), jak też apartamentów i domków na wynajem (wygodny zdalny dostęp).

Gdziekolwiek jesteś – masz kontrolę

Za pomocą systemu Nebula można z każdego miejsca monitorować ruch sieci, jej stan oraz podłączonych użytkowników. Dostęp do systemu Nebula jest przez WWW. Do panelu sterowania siecią można wejść również za pomocą aplikacji w smartfonie. Nie ma znaczenia czy hotel ma jedną, czy wiele lokalizacji: poprzez jeden panel sterowania można w Nebuli zarządzać nielimitowaną liczbą urządzeń.

Wygoda i oszczędność czasu

Poprzez Nebulę można zdalnie konfigurować i monitorować hotelową sieć, aktualizować firmware czy wykonać podstawową diagnostykę i naprawy.
Urządzenia Zyxela kompatybilne z Nebulą objęte są gwarancją NBDS (Next Business Day Shipment), co oznacza wysyłkę urządzenia zastępczego do klienta w następnym dniu roboczym.

Łatwa obsługa

Na co dzień hotel nie musi jednak korzystać z usług zewnętrznego podwykonawcy IT do administrowania siecią, ponieważ intuicyjność Nebuli sprawia, że przystępna również dla mniej zaawansowanego użytkownika.

Za pomocą Nebuli bardzo łatwo można np. wystawić vouchery na dostęp do sieci dla gości hotelowych, działające przez określony przez nas przedział czasowy.

Bezpłatne rozwiązanie

Dostęp do panelu sterowania Nebula w wersji podstawowej jest w cenie urządzeń. Nie ma jednak obowiązku korzystania z systemu. Większość produktów umożliwia wybór między klasycznym lokalnym zarządzaniem a zarządzaniem w chmurze.

Więcej informacji o Nebuli znajduje się na tej stronie.

Jeśli chcesz spotkać się na kongresie z przedstawicielem firmy Zyxel zgłoś się w prywatnej wiadomości na Facebooku lub wyślij e-mail na aleksander.stys@zyxel.eu przed wydarzeniem.

//]]>