NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Czym wyróżnia się National Sales Congress?
10 kwietnia 2018
Akademia Rekomendacji Partnerem Strefy Networkingu
18 kwietnia 2018

Koźmiński Executive Business School Partnerem Merytorycznym Kongresu Managerów

Z przyjemnością informujemy, że Koźmiński Executive Business School, która prowadzi studia MBA został Partnerem Merytorycznym Kongresu Managerów.

Podczas wydarzenia 13 września Nikolay Kirov – wykładowca na studiach MBA poprowadzi niezwykle ciekawe warsztaty dedykowane managerom i kadrze zarządzającej.

Sprawdź pełną agendę Kongresu Managerów.

 

O Akademii Leona Koźmińskiego:

Niepubliczna szkoła wyższa o szerokim profilu biznesowym. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych. W portfolio posiadają ponad 70 kierunków studiów podyplomowych, studia MBA, Advanced management program oraz kursy i szkolenia.

„Rozwój osobisty to filozofia, to postawa, sposób na życie. Czynimy z niego wartość najwyższą, gdyż stanowi zarazem cel i esencję  podejmowanych przez nas decyzji. Stałe poszukiwanie niewiadomego, zgłębianie tematów i doświadczanie nowego poszerza horyzonty i powoduje, że stajemy się lepsi, bardziej gotowi do podejmowania wyzwań stawianych nam przez zmieniający się świat.  W Koźmiński Executive Business School kształcimy przedsiębiorców i menedżerów wyższego i średniego szczebla instytucji oraz firm krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas studia podyplomowe, programy rozwojowe i szkolenia inspirują, poszerzają i rozwijają umiejętności przedsiębiorców i menedżerów.”

Poziom programów podlega weryfikacji dokonywanej przez międzynarodowe instytucje. Akademia posiada trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe:

  • EQUIS – otrzymana jako 16 uczelnia w Europie razem z London Business School i  INSEAD
  • AMBA – akredytacja dla programów MBA
  • AACSB – akredytacja przyznawana przez najstarszą na świecie instytucję akredytującą szkoły. Posiada ją zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.

Akademia znajduje się w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings. Na ponad 13 000 uczelni biznesowych na świecie jest klasyfikowana w ścisłej czołówce 100 uczelni o najwyższym poziomie kształcenia. Wśród niepublicznych uczelni wyższych w Polsce nieprzerwanie od 18 lat zajmuje I miejsce wg rankingu magazynu edukacyjnego „Perspektywy”.

Więcej informacji o naszym Partnerze Merytorycznym przeczytają Państwo na: http://www.kozminski.edu.pl/ce/

//]]>