NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Kirov Strategic Negotiators Partnerem Merytorycznym
14 maja 2019
NSC Director – Przywództwo w Sprzedaży
24 czerwca 2019

Koźmiński Executive Business School

Koźmiński Executive Business School ponownie wśród Partnerów Merytorycznych National Sales Congress.
O Akademii Leona Koźmińskiego:
Niepubliczna szkoła wyższa o szerokim profilu biznesowym. Oferuje studia pierwszego i drugiego stopnia w zakresie nauk ekonomicznych i humanistycznych, studia jednolite magisterskie w zakresie nauk prawnych. W portfolio posiadają ponad 70 kierunków studiów podyplomowych, studia MBA, Advanced management program oraz kursy i szkolenia.
„Rozwój osobisty to filozofia, to postawa, sposób na życie. Czynimy z niego wartość najwyższą, gdyż stanowi zarazem cel i esencję podejmowanych przez nas decyzji. Stałe poszukiwanie niewiadomego, zgłębianie tematów i doświadczanie nowego poszerza horyzonty i powoduje, że stajemy się lepsi, bardziej gotowi do podejmowania wyzwań stawianych nam przez zmieniający się świat. W Koźmiński Executive Business School kształcimy przedsiębiorców i menedżerów wyższego i średniego szczebla instytucji oraz firm krajowych i międzynarodowych. Prowadzone przez nas studia podyplomowe, programy rozwojowe i szkolenia inspirują, poszerzają i rozwijają umiejętności przedsiębiorców i menedżerów.”
Poziom programów podlega weryfikacji dokonywanej przez międzynarodowe instytucje. Akademia posiada trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe:
EQUIS – otrzymana jako 16 uczelnia w Europie razem z London Business School i INSEAD
AMBA – akredytacja dla programów MBA
AACSB – akredytacja przyznawana przez najstarszą na świecie instytucję akredytującą szkoły. Posiada ją zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University.
Akademia znajduje się w prestiżowych rankingach edukacyjnych „Financial Times” – Business School Rankings. Na ponad 13 000 uczelni biznesowych na świecie jest klasyfikowana w ścisłej czołówce 100 uczelni o najwyższym poziomie kształcenia. Wśród niepublicznych uczelni wyższych w Polsce nieprzerwanie od 18 lat zajmuje I miejsce wg rankingu magazynu edukacyjnego „Perspektywy”.
Więcej informacji o naszym Partnerze Merytorycznym przeczytają Państwo na: www.kozminski.edu.pl/ce/
//]]>