NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Jacek Walkiewicz, Wojciech Herra i Krzysztof Sarnecki. Najlepszych ekspertów od zarządzania sprzedażą spotkasz we Wrocławiu
8 stycznia 2021
Jacek Santorski
Jacek Santorski o wyzwaniach dla liderów sprzedaży i inni. Sprawdź program NSC Director!
2 lutego 2021

Razem w imię lepszej przyszłości branży hotelarskiej. Kolejna edycja NSC Hotels

nsc hotels

NSC Hotels to merytoryczne wydarzenie poświęcone przyszłości branży hotelarskiej w Polsce. Jego druga edycja odbędzie się w Warszawie.

Razem w imię lepszej przyszłości branży hotelarskiej

Jeszcze kilka miesięcy temu mówiło się o konieczności postawienia na coraz bardziej widoczne działania marketingowe. Dziś branża hotelarska zmaga się z kryzysem, którego nie widziała od lat. Priorytetem jest przetrwanie i odbudowa łańcucha kontaktów biznesowych, które zapewnią jej lepszą przyszłość.

Jak w tych trudnych czasach sprzedawać efektywnie i dlaczego warto utrzymać zespół handlowców? Gdzie znaleźć dodatkowy potencjał do zarobku i co zrobić, by odbudować relacje z klientami? Te wszystkie kwestie zostaną poruszone podczas najskuteczniejszego eventu dotyczącego sprzedaży w branży hotelarskiej. Ponadto, prelegenci skupią się na prawnych aspektach prowadzenia obiektów i ich ochrony przed niekorzystną koniunkturą gospodarczą. Powiedzą również, jak dotrzeć do nowych klientów przy niższych budżetach marketingowych. Skupią się także na zapewnieniu bezpieczeństwa gościom hotelowym i rozwoju mimo zewnętrznych problemów.

Te wszystkie czynniki to gwarancja pewniejszej przyszłości branży hotelarskiej. Ostatnie wydarzenia pokazały, że to właśnie walka o nią jest jednym z najważniejszych zadań na 2021 rok.

NSC odpowiedzią na potrzeby branży

Pierwsza edycja National Sales Congress Hotels przyciągnęła właścicieli i pracowników polskich hoteli. Ze względu na poziom merytoryczny, wydarzenie cieszyło się bardzo dużym powodzeniem. Uczestnicy mówili zgodnie – potrzeba pola do dyskusji na najważniejsze tematy dotyczące sektora. W wymagających czasach jest ono szczególnie cenne i pozwala nawiązać biznesowe kontakty, które pozytywnie wpływają na rozwój poszczególnych obiektów. 2021 rok będzie przełomem dla branży hotelarskiej po czasach pandemii. Już wkrótce odbędzie się druga edycja NSC Hotels, sprofilowana pod potrzeby zarówno hoteli resortowych, jak i miejskich!

Dla kogo jest NSC Hotels?

NSC Hotels to wydarzenie, opowiadające wymaganiom właścicieli obiektów, general managerów i dyrektorów sprzedaży w branży hotelarskiej. Ponadto, dedykowane jest również banquet/convention sales managerom i specjalistom do spraw sprzedaży.

Co jeszcze czeka na NSC Hotels?

Stawiamy na działanie w imię łączenia biznesu. NSC Hotels to spotkanie ponad 150 uczestników – osób aktywnie działających w sprzedaży w branży hotelarskiej, świadomych trendów i potrzeby nieustannego rozwoju. Dzięki bogatej strefie wystawienniczej można uzyskać dostęp do aktualnej oferty dostawców dla branży hotelowej, podnoszącej jakość obsługi i sprzedaży. To również możliwość wymiany doświadczeń wśród profesjonalistów, konkurentów, potencjalnych partnerów czy inwestorów. Tu kluczem będzie profesjonalnie przeprowadzony networking.

NSC Hotels
21 września 2021
DoubleTree by Hilton Warszawa

Zarejestruj się już teraz! 

Partnerami wydarzenia są IGHP, Hotelmania i Merizon.

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

//]]>