NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
nsc hotels
Razem w imię lepszej przyszłości branży hotelarskiej. Kolejna edycja NSC Hotels
15 stycznia 2021
Najważniejsze trendy w biznesie 2021
Najważniejsze trendy w biznesie 2021
10 lutego 2021

Jacek Santorski o wyzwaniach dla liderów sprzedaży i inni. Sprawdź program NSC Director!

Jacek Santorski

Jacek Santorski, Jacek Walkiewicz, a także Radosław Żemło – między innymi tych prelegentów spotkacie na NSC Director już 13 maja w Warszawie.

Według badania Deloitte, zdaniem blisko 80 procent ankietowanych przywództwo jest kwestią istotną lub bardzo istotną. Podobny odsetek badanych twierdzi, że liderzy w XXI wieku muszą stawić czoła nowym, zupełnie nieznanym dotąd wymaganiom. Ostatnie miesiące pogłębiły różnice między starym porządkiem, a wymaganiami współczesności. Edukacja jest niezbędnym elementem dostosowywania się do „nowej normalności”. W tym podczas NSC Director pomogą między innymi Jacek Santorski, Jacek Walkiewicz czy Radosław Żemło.

Satysfakcjonująca sprzedaż i zmiana dostawcy? To częstsze niż Ci się wydaje! [RAPORT]

Jacek Santorski i Jacek Walkiewicz na NSC Director

NSC Director to wydarzenie przełomowe dla zarządzania zespołami. To grupa najlepszych w Polsce ekspertów, którzy w merytoryczny sposób przedstawią najważniejsze zagadnienia.

Nauczą kreowania ambitnych celów własnych i zespołu, podejmowania właściwych decyzji, jak również inspirowania innych. Ponadto, przeprowadzą przez zawiłości zarządzania sprzedażą i zmianą, które są niezbędne do generowania większych zysków firmy. Powiedzą, jak panować nad informacją i sterować nią świadomie, by budować wizerunek i wzmacniać autorytet. Kto w tym pomoże?

Prelegentami podczas NSC Director będą:
Jacek Walkiewicz „Pełna MOC przywództwa”, czyli wykład o spójności lidera i o tym, co decyduje o sukcesie sprzedaży
Jacek Santorski „Relacja i transakcje – integracja przeciwieństw w praktyce lidera nowoczesnej sprzedaży”, będąca prelekcją między innymi o integrowaniu dychotomii – „i” transakcja „i” relacja
Radosław Żemło „Zarządzanie złożonymi strukturami w Organizacji” – o tym, jak ważne jest ułożenie procesów w organizacji, aby stały się jak najbardziej efektywne.
Wojciech Herra „Skuteczne zarządzanie zespołem rozproszonym – 12 zasad dla liderów skutecznych zespołów sprzedażowych”
Grzegorz Radłowski „GameChangerManagement, czyli jak odnaleźć się w czasach zmian reguł gry rynkowej”
Maciej Misztak i „Zjawisko wypalenia zawodowego wśród menedżerów sprzedaży – fakty i mity w świetle badań”. Będzie to kompleksowe przedstawienie zjawiska wypalenia zawodowego wśród menedżerów sprzedaży

50 procent sprzedaży w firmie dowozi tylko 10 procent handlowców. Skąd to wynika? Prawo Price’a

Networking i łączenie biznesów

Networking to droga do wymiany informacji czy zasobów, a także sprawdzenia możliwości współpracy. W praktyce to działanie polegające na moderowaniu kontaktami biznesowymi w celu poprawy ich jakości, utrzymania, a także rozszerzenia strefy wzajemnych wpływów. Jego podstawą jest zaufanie. Działania networkingowe opierają się bowiem nie tylko na oferowaniu wzajemnie swoich usług, ale również na pomocy, jeśli w biznesie jest ona potrzebna. Rola zaufania sprowadza się więc do zbudowania przeświadczenia, że kontrahent nie działa na szkodę partnera, chcąc eksploatować maksymalnie współpracę, lecz zależy mu na obopólnych korzyściach i długofalowej kooperacji.

Podczas wydarzenia pomożemy nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Zainicjujemy budowanie relacji, dzięki czemu szybciej rozszerzysz współpracę.

Najważniejsze trendy w HR

Dla kogo jest NSC Director?

NSC Director to wydarzenie, które dedykowane jest wysoce sprecyzowanej grupie odbiorców:
– dyrektorzy sprzedaży
– liderzy zespołów sprzedaży
– managerowie sprzedaży wyższego szczebla
– właściciele firm
– przedsiębiorcy

Dlaczego wybrać NSC Director?

Wydarzenie jest kameralne (około 80 osób), co daje możliwość bezpośredniego kontaktu z prelegentami. Treści, które przedstawią, pozwolą na zbudowanie nowoczesnej strategii przywództwa i wzmocnienie cech współczesnego lidera sprzedaży. To jedyne tak merytoryczne, a także kompaktowe wydarzenie, które zmienia polskie przedsiębiorstwa!

NSC Director
16 września 2021
DoubleTree by Hilton Warszawa

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak zmienia się przywództwo XXI wieku? O liderach w czasach kryzysu

//]]>