NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
dane nsc
Dane. Sprzedaż B2B, czyli o aktywnych działaniach opartych na danych
6 października 2020
networking
Najlepszy i najskuteczniejszy networking. Jak ułatwić budowanie relacji?
7 października 2020

Informacje organizacyjne NSC Hotels

Już w najbliższy czwartek widzimy się na NSC Hotels!
Przypominamy najważniejsze informacje i jednocześnie prosimy o dosłanie brakujących danych – jeśli jeszcze tego Państwo nie zrobili.

Wydarzenie: NSC Hotels – Sprzedaż w branży hotelowej
Termin: 8 października 2020 (czwartek)
Godziny: 09:00 – (rozpoczęcie rejestracji) – 17:45
Miejsce: Double Tree by Hilton Warsaw
Adres: Skalnicowa 21, 04-797 Warszawa

 

REJESTRACJA:
Czynna w godzinach 09:00 – 09:40. Rejestracja znajduje się na piętrze +1 (wejście schodkami lub windą).
Jeśli kupowali Państwo bilet przez naszą stronę, prosimy o wydrukowanie go i okazanie na recepcji.
Jeśli dane uczestnika, którego Państwo zgłaszali uległy zmianie prosimy o niezwłoczne poinformowanie nas o takiej sytuacji, zgłaszając się na adres:
nationalsales@icevents.pl z dopiskiem NSC Hotels
W przypadku, gdy kupowali Państwo bilet przez nasz dział handlowy, niezbędne jest podanie danych osobowych Uczestników. Jeśli nie wysyłali Państwo Załącznika 1 do umowy, prosimy o jego wypełnienie i przesłanie na adres nationalsales@icevents.pl

Poproś o załącznik >>

UWAGA! Rejestracja imienna! Rejestracja uczestników będzie odbywać się wyłącznie na podstawie ważnego dokumentu tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport).

Prosimy o przygotowanie przed rejestracją:
– ważnego dokumentu tożsamości
– biletu (w przypadku zakupu przez stronę) z widocznym QR kodem (wydruk lub na telefonie)
– potwierdzenia wypełnienia ankiety epidemiologicznej

 

BEZPIECZEŃSTWO PODCZAS WYDARZENIA:
Z uwagi na obecną sytuację wydarzenie zostało dostosowane do nowych wytycznych GiS i Ministerstwa Zdrowia, tj.:

  • Na miejscu będą punkty dezynfekcyjne w różnych miejscach obiektu
  • Znacznie zwiększymy częstotliwość dezynfekcji części wspólnych, klamek, poręczy, lad oraz toalet
  • Udostępnimy punkty zakupu maseczek ochronnych
  • Zwiększymy dystans społeczny pomiędzy Uczestnikami dzięki przemyślanemu ciągowi komunikacyjnemu, by ograniczyć zbędny kontakt pomiędzy wchodzącymi i wychodzącymi uczestnikami
  • Miejsca zostaną przypisane dla Uczestników 

Więcej informacji nt. bezpieczeństwa na wydarzeniu znajduje się pod tym linkiem: BEZPIECZEŃSTWO

Uczestnikom przypominamy o:

  • Obowiązku noszenia maseczki bądź przyłbicy ochronnej
  • Zachowaniu bezpiecznej odległości pomiędzy innymi Uczestnikami (1.5 m)
  • Pamiętaniu o dezynfekcji dłoni
  • Wypełnieniu ankiety epidemiologicznej (dostępna on-line oraz na miejscu)

Wypełnienie ankiety epidemiologicznej jest OBOWIĄZKOWE dla każdego uczestnika Kongresu zgodnie z zaleceniami GIS. Aby wejść na Kongres należy okazać POTWIERDZENIE wypełnienia ankiety epidemiologicznej.
Po wysłaniu ankiety on-line na skrzynkę mailową przychodzi potwierdzenie. Jeżeli nie pojawiło się w skrzynce głównej prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM.

Wypełnij ankietę >

Ponadto o dezynfekcję wszystkich krzeseł przed konferencją zadba firma NATELO przy użyciu generatorów pary EV 3000i i POSEIDON:
Sucha para wodna jest uznaną skuteczną metodą dezynfekcji zarazków, bakterii i wirusów. Centra Kontroli i Prewencji Chorób w Stanach Zjednoczonych (CDC) wyróżnia ją jako najbardziej niezawodną i powszechnie stosowaną metodę ze względu na wysoką temperaturę i wysokie ciśnienie.
Więcej informacji o firmie NATELO: https://ev-poland.com/wspolpraca/
PARKING:
Na terenie obiektu dostępny jest bezpłatny parking naziemny. Istnieje możliwość zaparkowania blisko wejścia do hotelu.

NOCLEG:

Dla Uczestników wydarzenia przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową na nocleg. Celem rezerwacji w preferencyjnej stawce proszę wysłać maila na adres: doubletreewarsaw.reservations@hilton.com

Podając hasło NSC Hotels goście będą mogli rezerwować noclegi po ustalonych stawkach:
280 PLN+VAT ze śniadaniem za pokój do pojedynczego wykorzystania i 345 PLN+VAT za dwuosobowy.

Rezerwacje dokonywane będą w miarę dostępności pokoi:
Hotel: https://www.doubletreewarsaw.pl/

 

SZATNIA:
Mogą Państwo pozostawić odzienie wierzchnie w szatni znajdującej się na poziomie 0. Szatnia jest bezpłatna.

 

WYŻYWIENIE:
W ramach biletu General przysługuje Państwu lunch – w godzinach 12:30 – 13:20 w sali restauracji na poziomie 0.

W ramach biletów Standard i General przysługuje Państwu bufet w przerwie kawowej (napoje, ciastka), który dostępny będzie podczas wszystkich planowanych przerw – w strefie networkingu oraz w sali B.

Uczestnicy z biletem Standard będą mogli zakupić lunch w hotelowej restauracji.

 

PROGRAM:

Szczegółowy opis programu dostępny pod tym linkiem: PROGRAM

 

STREFA PARTNERÓW I WYSTAWCÓW:
Podczas wydarzenia będą mieli Państwo okazję zapoznać się z ofertą naszych partnerów. Będą obecni przez cały Kongres na swoich stoiskach:

NEXITY – (ZŁOTY SPONSOR) spółka, która dostarcza rozwiązania pozwalające użytkownikom pojazdów elektrycznych ładować się w dowolnym miejscu bez ograniczeń i jakichkolwiek barier. To uniwersalne i elastyczne rozwiązanie do prowadzenia biznesu w elektro mobilności dla każdego, kto tylko posiada albo chciałby posiadać stacje ładowania. LINK

MATTIK – (SREBRNY SPONSOR) – specjalizuje się w imporcie i wprowadzaniu na rynek rozwiązań zapachowych, zapewniających komfortowe samopoczucie w pomieszczeniach. Oferowane przez nas odświeżacze powietrza całkowicie neutralizują nieprzyjemne aromaty, zastępując je zapachem, dopasowanym do wnętrza i charakteru danego miejsca. Oprócz oferowanych 80 stałych nut zapachowych, umożliwiamy także tworzenie nowych kompozycji, bazując na ponad 40 000 dostępnych ekstraktach. LINK

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego – (Partner Merytoryczny) – dynamiczna i skuteczna organizacja działająca w branży hotelarskiej. Jako najbardziej wpływowa organizacja w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu w branży. IGHP jest jedynym polskim reprezentantem w HOTREC. LINK

Hotelmania – (Partner Merytoryczny) – zespół lifestylowo-edukacyjny, który nie chce tylko dawać wartości, ale wywierać realny wpływ! HotelMania to kultura komunikacji w branży hotelarskiej; to styl życia i nowy wizerunek zawodu Hotelarza; to wiedza, doświadczenie i zaangażowanie. HotelMania jest w nas po to, by dawać przykład i inspirować młode Talenty; LINK

HORECA IDEA – (Partner wydarzenia) – narzędzie do zarządzania relacjami i wydarzeniami B2B w hotelach i centrach eventowych. Horeca Idea to CRM online wspierający rozwój relacji, ofertowanie, realizację i rozliczanie wydarzeń. Pobierz folder na stoisku i zyskaj 20% rabatu na licencję oraz dostęp do bezpłatnej wersji testowej programu. LINK

GREENWAY – (wystawca) – największa sieć ładowania samochodów elektrycznych w Europie Środkowej. Oferuje także profesjonalne usługi w zakresie budowy i zarządzania infrastrukturą ładowania innym podmiotom.

PRAGMATYK – (wystawca) – zespół szkoleniowo-doradczy, który zbudowany jest na: wiedzy, umiejętnościach i osobowości naszych trenerów. Zakres świadczonych przez nas usług to kompleksowy system rozwoju kompetencji pracowników gastronomii oraz hotelarstwa.

AILLERON – (wystawca) – eksperci w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Specjalizują się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej.

//]]>