Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego Partnerem Merytorycznym NSC

Nowy wymiar przywództwa
15 października 2019
Jak mózg i biologia determinują wyniki naszego postępowania wobec współpracowników i partnerów biznesowych?
27 grudnia 2019

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego Partnerem Merytorycznym NSC

IGHP Partnerem Merytorycznym NSC Hotels – pierwszego w Polsce Kongresu Sprzedaży dla branży hotelarskiej.

Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego to efektywna organizacja działająca w branży hotelarskiej. Od 2003 roku jest rzecznikiem środowiska biznesu hotelarskiego w kontaktach z administracją państwową oraz w Unii Europejskiej. Będąc najbardziej wpływową organizacją w branży, lobbuje na rzecz jej rozwoju, chroni interes hotelarzy, wspiera wszelkie inicjatywy gospodarcze swoich członków, opracowuje opinie branżowe w interesie członków Izby i branży, a także promuje społeczną odpowiedzialność biznesu. IGHP rozwija także działalność edukacyjną, organizując specjalistyczne kampanie i programy szkoleniowe z kluczowych dla hotelarzy zagadnień (np. dotyczące RODO, revenue management, zarządzania finansami w gastronomii czy housekeepingu).

Swoim członkom IGHP oferuje unikatową wiedzę o zmieniających się przepisach prawa, głos w kluczowych dla branży kwestiach, informacje oraz know how z HOTREC, a także dostęp do usług i wiedzy eksperckiej dostawców członków IGHP, wiedzę, jak się chronić przed nieuczciwą konkurencją, możliwość promocji hoteli w branżowych mediach czy cykliczny newsletter podsumowujący najważniejsze działania Izby.

Izba współpracuje z wybranymi dostawcami, którzy zapewniają hotelom dostęp do licznych usług, najnowszych rozwiązań technologicznych, architektonicznych, aranżacji wnętrz, elementów wyposażenia pokoi i innych pomieszczeń hotelowych.

IGHP dba o interesy polskich hotelarzy także na arenie międzynarodowej, będąc reprezentantem branży hotelarskiej w HOTREC (Konfederacja Narodowych Organizacji Hoteli, Restauracji, Kawiarni w krajach UE i europejskiego obszaru ekonomicznego).

Członkami IGHP jest ponad 450 hoteli (ok. 43 tys. pokoi hotelowych) oraz 36 dostawców usług i produktów dla hoteli (stan na grudzień 2019 roku).

IGHP wyróżnia:

  • siła argumentów i doświadczenie członków

    • skuteczność w integrowaniu branży

    • reprezentacja na branżowych wydarzeniach w Polsce i za granicą

    • profesjonalna i rzetelna organizacja

    • międzynarodowa współpraca w ramach HOTREC

Zapraszamy do współpracy!

www.ighp.pl

Facebook

LinkedIn

//]]>