NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Rynek hotelowy
Rynek hotelowy na tle rozwoju rynku biurowego w Polsce
30 września 2020
mice
Nowa jakość w sprzedaży MICE
2 października 2020

Hotel z dostęp do elektromobilności? Z Nexity to proste!

Według danych Polskiego Stowarzyszenia Paliw Alternatywnych, w Polsce zarejestrowano już łącznie ponad 12 tysięcy elektrycznych samochodów osobowych. Zgodnie z prognozami ekspertów w 2025 r. sprzedaż pojazdów elektrycznych na krajowym rynku wzrośnie niemal czterdziestokrotnie w porównaniu do 2019 r. Każdy z użytkowników elektromobilności to potencjalny gość branży hotelarskiej. Z Nexity możesz zapewnić mu dostęp do bezpiecznej infrastruktury w Twoim hotelu.

Rozwój sieci ogólnodostępnych stacji ładowania to kluczowa część transformacji rynku transportowego w kierunku pojazdów niskoemisyjnych. Częścią tej transformacji jest Nexity, które już dziś daje dostęp do ponad 100 000 stacji ładowania w ramach sieci roamingowej w Polsce i Europie. Umożliwia również prowadzenie biznesu w elektromobilności. W jaki sposób?

Hotel z dostępem do elektromobilności

Branża hotelarska ma ogromny potencjał rozwoju infrastruktury elektromobilnej dla aktualnych oraz nowych użytkowników pojazdów elektrycznych. Może im zapewnić dostęp do bezpiecznego ładowania. Z Nexity jest to proste. Firma dostarcza kompletne, uniwersalne i elastyczne rozwiązania do prowadzenia biznesu w elektromobilności każdemu, kto posiada stację ładowania lub planuje jej zakup. Umożliwia intuicyjne zarządzanie własnym punktem lub siecią punktów oraz Business Intelligence w czasie rzeczywistym. Opiera się na bezpiecznym agregowaniu danych dotyczących użytkowników oraz rozliczaniu ich płatności.

Już dziś Nexity realizuje obsługę transakcji rozliczeniowych dla swoich partnerów oraz prowadzi projekty związane z monitorowaniem i zarządzaniem stacjami ładowania dla podmiotów, takich jak: innogy Polska S.A., ENEA Operator S.A. czy MPK Kraków S.A.

nexity

Wyróżnij swoją stację ładowania z Nexity

Nexity pomaga w doborze stacji ładowania, jak również kompleksowo i profesjonalnie zajmuje się wszelkimi pracami montażowymi i niezbędnym odbiorem UDT. Wyróżnienie punktu ładowania na mapie w platformie Nexity gwarantuje połączenie stacji z użytkownikami, tym samym stanowiąc dodatkową reklamę, która swoim zasięgiem obejmuje nie tylko Polskę, ale i całą Europę.

Daje użytkownikom pojazdów elektrycznych narzędzia pozwalające ładować się w dowolnym miejscu bez ograniczeń i jakichkolwiek barier. Każdemu kierowcy umożliwia skorzystanie z publicznej stacji ładowania oraz rozliczenie płatności za ładowanie w czasie rzeczywistym bez konieczności rejestrowania się. Prosta transakcja to wygodny sposób na elektromobilność i bezpieczną podróż.

Rynek hotelowy i najważniejsze kwestie dotyczące branży hotelarskiej omówione zostaną również podczas National Sales Congress Hotels. Zarejestruj się już teraz! 

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

artykuł sponsorowany

//]]>