NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
Korzyści udziału w NSC dla Twojej firmy
2 kwietnia 2018
Koźmiński Executive Business School Partnerem Merytorycznym Kongresu Managerów
16 kwietnia 2018

Czym wyróżnia się National Sales Congress?

Przede wszystkim różnorodnością i kompleksowością agendy. Motywacja, inspiracja, nowe techniki sprzedaży, wyposażenie w narzędzia do skutecznego rozumienia potrzeb klienta, ukierunkowanie na cel. To tylko początek tego, co uzyskają Państwo dzięki udziałowi w Kongresie.

Techniki sprzedaży – merytoryka sprzedażowa

Jeśli kiedykolwiek zastanawiali się Państwo, czy znajomość technik sprzedaży pomaga handlowcom w realizacji planów (co przekłada się na wysokość prowizji) odpowiadamy – zdecydowanie TAK.

Zdobyta wiedza podczas naszego wydarzenia sprawi, że będą Państwo bardziej skuteczni w swoich działaniach. W jaki sposób? Krótszy czas przekonywania klienta, radzenie sobie z obiekcjami, komunikacja umożliwiająca dokładnie poznanie potrzeb Klienta podczas rozmowy, co przekłada się na przygotowanie dobrze skonstruowanej oferty.

 

Power speech – motywacja do działania

Nawet najlepsi z najlepszych miewają chwile zwątpienia we własne możliwości. Podczas Kongresu udowodnimy, że największa siła pochodzi właśnie od Państwa i nauczymy jak do niej sięgać w szczególnie trudnych chwilach.

Dążenie do mistrzostwa, chęć bycia pierwszym – nigdy nie jest prostą drogą. Tak jak w świecie sportu – bez motywacji nawet najcięższe treningi i talent nie sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe.

 

Inspiracja i emocje 

Merytoryczna i specjalistyczna wiedza pochodząca z wielu lat praktyki, a także badań może być przedstawiona w sposób naukowy lub… inspirujący. Doświadczeni mówcy i praktycy sprzedaży podczas Kongres NSC podzielą się wiedzą ekspercką tak, że bez problemu będą mogli Państwo wdrożyć ją w swojej branży.

 

//]]>