NOWA DATA NSC DIRECTOR CZYTAJ WIĘCEJ
prezent biznesowy
Co wybrać na prezent biznesowy?
6 grudnia 2021
„Rise With Us” – doradztwo biznesowe
9 marca 2022

Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy?

Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy?

Przywódca XXI wieku to ten, któremu można ufać, i który wytycza drogi rozwoju dla tych, którzy mu podlegają. Wspiera, ale i wymaga. Myśli bezpiecznie, ale i innowacyjnie. Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy? Z National Sales Congress Director możesz się nim stać.

Czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy?

Przywódca XXI wieku powinien być stworzony z cech, które pozwolą mu nie tylko operować umiejętnościami twardymi, ale i miękkimi. Obok talentu do zarządzania firmą, umiejętności nadzorowania zespołu, odpowiedniego dobrania priorytetów czy osiągania wyznaczonych celów musi być tym, do którego pracownicy będą mieli zaufanie. To „człowiek ludzi”, który potrafi spojrzeć na potrzeby socjalne zatrudnionych, wczuć się w ich sytuację i zadbać o ich satysfakcję z pracy.

Czytaj również: Najważniejsze trendy w HR

Jeśli zastanawiasz się, czy jesteś liderem, którego potrzebują Twoi pracownicy, sprawdź, czy posiadasz komplet poniższych umiejętności:
– umiejętność dostosowania marki do dynamicznie zmieniających się potrzeb rynku
– umiejętność podejmowania ryzyka i przeprowadzania strategicznych dla biznesu zmian
– działanie w warunkach wieloznaczności
– znajomość technologii cyfrowych, kognitywnych i sztucznej inteligencji
– wrażliwość na kwestie społeczne
– umiejętność rozwiązywania problemów, wynikających ze zmian struktury demograficznej klientów i talentów oraz z różnic kulturowych i narodowościowych
– umiejętność odpowiedzi na kryzys

Jeśli masz wątpliwości nawet co do jednej, National Sales Congress Director jest wydarzeniem dla Ciebie!

National Sales Congress Director po raz kolejny wyedukuje liderów

National Sales Congress Director to event, którego merytoryka nakierowana jest na szkolenie liderów XXI wieku. To wydarzenie dla tych, którzy zarządzają zespołami i chcą być w tym jak najlepsi. Podczas niego stawia się na szkolenie umiejętności przywódczych, szczególnie przy zarządzaniu sprzedażą. To odpowiedź na realne potrzeby współczesnych liderów i nie tylko suche prelekcje. Warsztatowa formuła wystąpień najlepszych ekspertów w Polsce gwarantuje indywidualne podejście do każdego przypadku, case studies i komplet wiedzy, pozwalający osiągnąć rozwój.

Czytaj również: Strategie przywództwa – najważniejsze umiejętności

Jakie tematy będą poruszane na National Sales Congress Director?

Uczestnicy zdobędą informacje między innymi z zakresu komunikacji. Dowiedzą się, jak panować nad informacją, budując swój wizerunek, jak wzmacniać autorytet, jak motywować innych do zdobywania celów oraz co zrobić, by znaleźć odpowiedź na potrzeby pracowników w czasach kryzysu.

Ponadto, liderzy nauczą się kreować ambitne cele dla swojego zespołu, podejmować właściwe decyzje, inspirować innych czy zarządzać kryzysem. Tym samym będą przywódcami, za którymi chcą podążać inni.

National Sales Congress Director odbędzie się 29 marca 2022 roku w DoubleTree by Hilton, Warszawa. Kup bilet w promocyjnej cenie już dziś!

Sprawdź nas także na Facebooku:

National Sales Congress

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Jak zmienia się przywództwo XXI wieku? O liderach w czasach kryzysu

//]]>