Akademia Rekomendacji Partnerem Strefy Networkingu

Koźmiński Executive Business School Partnerem Merytorycznym Kongresu Managerów
16 kwietnia 2018
Jak skutecznie sprzedawać? Techniki sprzedaży, które pozwalają odnieść sukces
2 maja 2018

Akademia Rekomendacji Partnerem Strefy Networkingu

Wiodąca w Polsce firma szkoleniowo-konsultingowa działająca w obszarze networkingu i rekomendacji – Akademia Rekomendacji została Partnerem Strefy Networkingu National Sales Congress.

Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. wspiera firmy, przedsiębiorców i profesjonalistów w rozwoju kompetencji networkingowych zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. Uczy i doskonali umiejętności niezbędne do budowania, rozwijania relacji oraz sprzedaży na bazie rekomendacji.

Zespół firmy działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie biznesowe Grzegorza Turniaka – znanego eksperta networkingu w Polsce, autora książek, artykułów i filmów edukacyjnych. Jak pokazują badania, 98% firm uważa, że kapitał kontaktów czy pozyskiwanie rekomendacji jest jednym z najistotniejszych czynników rozwoju biznesu. Jednocześnie tylko 3% firm ma wprowadzoną strategię pozyskiwania klientów przez rekomendacje.

Sprzedaż w ciągu ostatnich paru lat zmieniła się – z szybkiego, bezosobowego procesu przekształciła się w proces powolny i wymagający osobowego zaangażowania. Sercem sprzedaży obecnie jest jakość relacji, które tworzysz z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

Najlepsi i odnoszący największe sukcesy sprzedawcy to ci, którzy potrafią nawiązywać i utrzymywać relacje wysokiej jakości z ludźmi chętnie od nich kupującymi i polecającymi ich swoim przyjaciołom oraz współpracownikom.

Więcej informacji o naszym Partnerze: http://www.akademiarekomendacji.pl/

Zobacz, jakie korzyści daje udział w Strefie Networkingu > LINK

//]]>