Akademia Rekomendacji Partnerem Strefy Networkingu

Koźmiński Executive Business School Partnerem Merytorycznym Kongresu Managerów
Kwiecień 16, 2018
Jak skutecznie sprzedawać? Techniki sprzedaży, które pozwalają odnieść sukces
Maj 2, 2018

Akademia Rekomendacji Partnerem Strefy Networkingu

Wiodąca w Polsce firma szkoleniowo-konsultingowa działająca w obszarze networkingu i rekomendacji – Akademia Rekomendacji została Partnerem Strefy Networkingu National Sales Congress.

Akademia Rekomendacji Sp. z o.o. wspiera firmy, przedsiębiorców i profesjonalistów w rozwoju kompetencji networkingowych zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. Uczy i doskonali umiejętności niezbędne do budowania, rozwijania relacji oraz sprzedaży na bazie rekomendacji.

Zespół firmy działa w oparciu o wieloletnie doświadczenie biznesowe Grzegorza Turniaka – znanego eksperta networkingu w Polsce, autora książek, artykułów i filmów edukacyjnych. Jak pokazują badania, 98% firm uważa, że kapitał kontaktów czy pozyskiwanie rekomendacji jest jednym z najistotniejszych czynników rozwoju biznesu. Jednocześnie tylko 3% firm ma wprowadzoną strategię pozyskiwania klientów przez rekomendacje.

Sprzedaż w ciągu ostatnich paru lat zmieniła się – z szybkiego, bezosobowego procesu przekształciła się w proces powolny i wymagający osobowego zaangażowania. Sercem sprzedaży obecnie jest jakość relacji, które tworzysz z potencjalnymi i istniejącymi klientami.

Najlepsi i odnoszący największe sukcesy sprzedawcy to ci, którzy potrafią nawiązywać i utrzymywać relacje wysokiej jakości z ludźmi chętnie od nich kupującymi i polecającymi ich swoim przyjaciołom oraz współpracownikom.

Więcej informacji o naszym Partnerze: http://www.akademiarekomendacji.pl/

Zobacz, jakie korzyści daje udział w Strefie Networkingu > LINK

//]]>