Miejsce, które umożliwia porównanie ofert z przekroju różnych branż dla wszystkich uczestników Kongresu. 

 
Branże wystawców NSC:
  • Wsparcie i narzędzia dla działów sprzedaży
  • Doradztwo/Konsulting
  • Usługi dla firm
  • Finanse
  • Ubezpieczenia
  • Pozapłacowe systemy motywacyjne
  • Motoryzacja
 

KORZYŚCI Z WYSTAWIENNICTWA

NSC_Ikony_140x140px_04
Dotarcie do ponad 700 uczestników, osób decyzyjnych w firmach, czyli do 100% Państwa grupy docelowej. Dzięki niewielkiej, limitowanej liczbie stoisk, zapewniamy duże zainteresowanie Państwa ofertą.
NSC_Ikony_140x140px_01
Kreowanie prestiżu i wizerunku własnej marki dzięki obecności Państwa oferty wśród wyspecjalizowanej kadry wykładowców i partnerów merytorycznych Kongresu NSC
NSC_Ikony_140x140px_03
Sprzedaż skierowana do osób zainteresowanych kreowaniem swojego wizerunku zgodnie ze standardami premium
NSC_Ikony_140x140px_05
Możliwość natychmiastowego feedbacku dotyczącego Państwa oferty, dzięki prezentacji wśród osób bezpośrednio odpowiedzialnych za wdrażanie nowych usług do firm


Chcesz pokazać swoją ofertę podczas Kongresu?

 

WYSTAWCY III EDYCJI


Kirov Strategic Negotiators

Kursy negocjacji, budowania relacji w zespole i z partnerami w biznesie oraz zarządzania energią własną i zespołu

 


Akademia Leona Koźmińskiego

Na stoisku można porozmawiać na temat studiów MBA i studiów podyplomowych


Wolves Gate

Pomagamy przedsiębiorcom i managerom optymalizować procesy biznesowe oraz skalować wzrost, poprzez wprowadzanie odpowiednich narzędzi i właściwych strategii. 

 


Livespace

Livespace to najlepszy CRM do poukładania pracy zespołu sprzedaży, tak by każdy znał swój kolejny krok do wygrania zlecenia.


RE/MAX Polska

Największa na świecie sieć biur nieruchomości założona ponad 45 lat temu. Dzisiaj RE/MAX to ponad 7500 biur, 120 000 agentów obecnych w 100 krajach na świecie. Franczyzowe biuro nieruchomości RE/MAX to samodzielny biznes prowadzony przy wsparciu globalnego giganta! Każde biuro działa niezależnie w ramach sprawdzonego i wiarygodnego systemu.

 


Warszawskie Centrum Obsługi Biznesu

Firma działająca w branży internetowej, posiada największą sieć portali internetowych w Polsce pod względem ilości. Skutecznie pomagamy zwiększyć sprzedaż produktów i usług. Pomagamy w rekrutacji pracowników. Posiadamy ponad 1000 lokalnych portali ogłoszeniowych. Potrzebujesz wsparcia w reklamie lub marketingu swojej firmy? Poszukujesz Pracowników? . Nie przepłacaj!


PLAY

Sieć telefonii komórkowej w Polsce

 


Onepress - książki klasy business

Spotkaj się w trakcie NSC z Autorami naszych bestsellerów- Jackiem Walkiewiczem, Markiem Skałą i Grzegorzem Radłowskim! Przyjdź na prelekcję, poznaj ich i posłuchaj. Poszerzaj swoją wiedzę z książkami Onepress, w których przekazują swoją unikatową wiedzę biznesową!
W Onepress znajdziesz książki wybitnych specjalistów ze wszystkich dziedzin biznesu, dostosowaną do odbiorców o różnym stopniu zaawansowania.
Twój interes w naszych książkach!

//]]>