Kongres skierowany jest do osób pracujących w sprzedaży, a także dla managerów i kadry zarządzającej.

 

Korzyści dla handlowców:

  • ukierunkowanie na sukces
  • motywacja do działania
  • poznanie nowych technik sprzedażowych
  • poznanie i dostosowanie do współczesnej roli handlowca
  • wyposażenie w narzędzia pokonywania obiekcji klienta

Korzyści dla managerów:

  • profesjonalne warsztaty managerskie
  • poznanie roli lidera w procesie kreacji silnej marki
  • przepis na sukces – porady ludzi, którzy potrafią spełniać marzenia
  • wiedza, jak skutecznie motywować pracowników i zatrzymać retencję
  • możliwość nawiązania owocnych relacji biznesowych 

 


Chcesz wziąć udział w kongresie National Sales ?

O National Sales Congress

NSC_Ikony_140x140px_01

O NSC

Twoja sprzedaż nie jest na satysfakcjonującym poziomie? Szukasz motywacji w pokonywaniu ograniczeń? To wydarzenie jest właśnie dla Ciebie!

Kongres NSC to ponad 8h inspirujących wykładów motywacyjnych i maksymalna pigułka wiedzy z zakresu skutecznej sprzedaży. Nasi prelegenci to doświadczeni i uznani mówcy motywacyjni oraz praktycy w dziedzinie sprzedaży. NSC to jedyna okazja w roku do spotkania ich wszystkich na jednej scenie!

Sprzedaż to aktualnie jeden z kluczowych czynników determinujących rozwój firmy. Wpływa nie tylko na sukces jednostki, ale całego zespołu. Kongres dedykowany jest dla osób, które na co dzień mierzą się w pracy z klientem.
Nawet najlepszy zespół handlowy potrzebuje skutecznego lidera. Dlatego właśnie utworzyliśmy Strefę managera - przestrzeń wymiany wiedzy dla kadry zarządzającej, prowadzoną przez ludzi biznesu, którzy osiągnęli sukces w swojej branży.
NSC_Ikony_140x140px_03

Techniki sprzedaży

Umiejętności i zaangażowanie handlowców nie są wystarczającymi elementami efektywnej sprzedaży. To mechanizm, który łączy w sobie wiedzę z wielu obszarów zarówno kompetencji miękkich, jak i twardych. Prężnie rozwijające się firmy nieustannie usprawniają swoją pracę poprzez stosowanie rozwiązań, które wpływają na skuteczność działań sprzedażowych. Inwestycje w szkolenia dla działów handlowych w większości firm są na stałe wpisane do budżetu wielkich przedsiębiorstw i korporacji. Wychodząc na przeciw mniejszym i średnim przedsiębiorstwom oraz każdemu, kto pragnie się rozwijać stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju kongres łączący najważniejsze filary skutecznej sprzedaży.

Wielu z nas często nie docenia wagi odpowiedniego nastawienia i podtrzymywania motywacji, nawet kiedy często słyszymy odmowy. To właśnie wewnętrzna siła i wiara we własne możliwości sprawia, że jesteśmy skuteczni. Wzbudzenie inspiracji do działania, psychologia sprzedaży i mistrzostwa oraz wiedza płynąca z praktyki i doświadczenia naszych prelegentów to połączenie, które sprawia, że nasz kongres jest właśnie tym, co pozytywne przełoży się na Twoją sprzedaż i sukces zawodowy.

NSC_Ikony_140x140px_04

Dążenie do mistrzostwa

Widzimy dużą zależność pomiędzy dążeniem do mistrzostwa w sporcie a osiąganiem sukcesu w biznesie. Nastawienie na sukces, dyscyplina, umiejętność podnoszenia się po porażkach i wyciąganie z nich nauki, zwyciężanie trudnych momentów, odpowiednie nastawienie mentalne – to wszystko ma swoje odzwierciedlenie zarówno w sporcie jak i w biznesie. „The sky is the limit" – jak wysoko zajdziesz, zależy tylko od Ciebie.

Podczas kongresu i warsztatów nasi prelegenci zaprezentują sprawdzone strategie osiągania najwyżej postawionych celów i dążenia do mistrzostwa zawodowego.
NSC_Ikony_140x140px_05

Motywacja pracowników

Kongres Managerów to profesjonalne warsztaty pełne porad dobrego zarządzania prowadzone przez doświadczonych biznesmenów, których skuteczność potwierdza osiągnięty sukces w swojej branży.

Dobry manager to osoba, która w skuteczny sposób wpływa na pracę zespołu. Jest nośnikiem wszystkich cech lidera, czyli osoby, która stanowi niezaprzeczalny autorytet dla współpracowników. Podczas kongresu zaprezentujemy: jakimi cechami powinna charakteryzować się osoba zarządzająca oraz w jaki sposób powinna wpływać na pracę zespołu, żeby wspólnie odnosić sukces.
//]]>